Specjalista ds. sprzedaży

Wysoka, ul. Chabrowa

Poznaj nas, międzynarodową firmę, lidera w dostarczaniu informatycznych rozwiązań biznesowych dla branży transportowej. Nasz sukces to wynik wiary w pełni rozwiniętą branżę TSL. Realizujemy tę wizję poprzez łączenie społeczności transportowej. To ogromne wyzwanie, dlatego potrzebujemy właśnie Ciebie – energetyczną osobę, która dołączy do jednej z naszych 10 spółek w Europie.

Dołącz do nas! Pracując z nami możesz tylko zyskać:

  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa 2000-2500 zł netto plus premie: miesięczna + kwartalna.
  • Integrujemy się podczas śniadań firmowych (śniadanie w formie szwedzkiego stołu).
  • Podczas dłuższej przerwy korzystamy z masaży odciążających nasz kręgosłup.
  • Realizujemy program wspierania talentów.
  • Korzystamy z prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport Plus.
  • Doskonalimy języki obce przy wsparciu pracodawcy.
  • Dysponujemy własną biblioteką, która jest stale wzbogacana o nasze propozycje.
  • Korzystamy z zajęć sportowych prowadzonych na terenie firmy i poza nią.
  • Otrzymujemy vouchery podarunkowe oraz bony świąteczne.
  • Korzystamy z własnego ośrodka wypoczynkowo-szkoleniowego.
  • Gwarantujemy atmosferę start-upową.

Kogo szukamy?

  • Osób z doświadczeniem w sprzedaży telefonicznej – min. 1 rok.
  • Osób, dla których sprzedaż to coś więcej niż tylko praca.
  • Osób dynamicznych, lubiących wykonywanie kilku zadań jednocześnie.
  • Doświadczonych i działających nieszablonowo – skryptom mówimy “nie”.
  • Pewnych siebie, ale rozumiejących potrzeby klienta.
  • Konsekwentnych, ale elastycznych w doborze rozwiązań.
  • Myślących kreatywnie/twórczo.
  • Szukających źródeł pozyskania leadów.

Twoje zadania:

  • Sprzedaż! Generowanie dostępów (umowy) do systemu Trans.eu dla potencjalnych klientów poprzez kontakt telefoniczny, mailowy oraz za pośrednictwem komunikatora.
  • Budowanie relacji z potencjalnymi klientami systemu Trans.eu (zarejestrowanymi w naszej bazie)
  • Wsparcie klienta! Od momentu uruchomienia dostępu do systemu, służenie mu wszelką pomocą, radą. Stała pomoc w rozwijaniu jego biznesu.
  • Sprzedaż! Zawieranie umów! Jak najwięcej!!!
  • Stałe budowanie własnego portfolio klientów! (Work Flow)
  • Wsparcie innych spółek w ramach grupy Trans.eu poprzez generowanie leadów.

Zainspirowany?

Przyszłość jest tworzona tutaj. Jeżeli chcesz decydować i budować świadomie swoją ścieżkę kariery, dołącz do naszego zespołu. Kliknij przycisk “APLIKUJ” i wyślij nam swoją aplikację.

Alicja Berezowska-Oźóg

Hej! Jestem Alicja i odpowiadam za ten proces. Jeśli masz jakiekolwiek pytania kontaktuj się ze mną. Możesz pisać maila, odezwać na skype lub zadzwonić.
Do zobaczenia na rozmowie :)

HR Expert
alicja.berezowska@trans.eu
skype: live:aberezowska_2
tel.: 71 733 3610