Specjalista ds. sprzedaży z językiem francuskim

Wysoka, ul. Chabrowa Wrocław

Cześć!

Chciałbyś się rozwijać u jednego z najlepszych pracodawców w Polsce? Zapraszamy Cię na pokład grupy Trans.eu – europejskiego lidera innowacyjnych rozwiązań IT dla biznesu.

Nieustanny rozwój jest wpisany w nasze DNA. Jest on możliwy dzięki pasji i zaangażowaniu naszych ludzi – ponad 500 osób w 11 krajach Europy. Razem chcemy zmieniać branżę transportową na lepsze. I robić to po mistrzowsku.

Jeżeli chcesz się spełniać w zgodzie ze swoimi talentami, wdrażać odważne pomysły w życie i mieć przy tym mnóstwo frajdy, dołącz do nas!

Zadania:

  • pozyskiwanie i obsługa klienta na rynkach: francuskim
  • utrzymywanie i rozwijanie obecnych kontaktów handlowych
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku

Wymagania:

  • biegła znajomość języka francuskiego (MINIMUM C1)
  • min rok doświadczenia w sprzedaży (doświadczenie w sprzedaży telefonicznej będzie atutem)
  • dobra znajomość obsługi komputera (pakiet Office)
  • prawo jazdy kategorii B
  • wysoka kultura osobista
  • odpowiedzialność i zaangażowanie
  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
  • orientacji na osiąganie wyznaczonych celów

Mile widziane:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w branży logistycznej

Dołącz do nas! Pracując z nami możesz tylko zyskać:

  • realizujemy program wspierania talentów
  • korzystamy z prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport Plus
  • integrujemy się podczas śniadań firmowych
  • podczas dłuższej przerwy korzystamy z masaży odciążających nasz kręgosłup
  • doskonalimy języki obce przy wsparciu pracodawcy
  • dysponujemy własną biblioteką, która jest stale wzbogacana o nasze propozycje
  • korzystamy z zajęć sportowych prowadzonych na terenie firmy i poza nią
  • otrzymujemy vouchery podarunkowe oraz bony świąteczne
  • korzystamy z własnego ośrodka wypoczynkowo-szkoleniowego
  • oferujemy dofinansowanie do okularów
  • gwarantujemy atmosferę start-upową

Zainspirowany?

Przyszłość jest tworzona tutaj. Jeżeli chcesz decydować i budować świadomie swoją ścieżkę kariery, dołącz do naszego zespołu. Kliknij przycisk “APLIKUJ” i wyślij nam swoją aplikację

Monika Chałupka

Hej! Jestem Monika i odpowiadam za ten proces. Jeśli masz jakiekolwiek pytania kontaktuj się ze mną. Możesz pisać maila, odezwać na skype lub zadzwonić.
Do zobaczenia na rozmowie :)

ORGANIZATIONAL DEVELOPMENT EXPERT - HR
skype: mchalupka@logintrans.com
tel.: 508 655 624