Aplikuj

Specjalista ds.sprzedaży z językiem francuskim

Wysoka, ul. Chabrowa

Cześć!

Chciałbyś się rozwijać u jednego z najlepszych pracodawców w Polsce? Zapraszamy Cię na pokład grupy Trans.eu – europejskiego lidera innowacyjnych rozwiązań IT dla biznesu.

Nieustanny rozwój jest wpisany w nasze DNA. Jest on możliwy dzięki pasji i zaangażowaniu naszych ludzi – ponad 500 osób w 11 krajach Europy. Razem chcemy zmieniać branżę transportową na lepsze. I robić to po mistrzowsku.

Jeżeli chcesz się spełniać w zgodzie ze swoimi talentami, wdrażać odważne pomysły w życie i mieć przy tym mnóstwo frajdy, dołącz do nas!

Dołączysz do:

Pozytywnych, uśmiechniętych ludzi, którzy do wszystkiego co robią, podchodzą z pasją i zapałem. Sprzedajemy świetną usługę, która pomaga naszym klientom podnosić wartość swojej firmy i to nas nakręca. Każdy z nas ma przestrzeń na swobodne korzystanie z własnych umiejętności i tricków sprzedażowych, ale uwielbiamy się wzajemnie inspirować. Zdobywanie leadów ułatwiają nam liczne kampanie, wystarczy z nich tylko skorzystać 🙂

 Zmierzysz się z:

  • sprzedażą świetnej usługi przy wykorzystaniu telefonu, maila i komunikatora biznesowego oraz rozbudowanej bazy, którą dysponujemy,
  • budowaniem niepowtarzalnych doświadczeń klientów,
  • wszystkim innym, co przyjdzie Ci do głowy, by osiągać zamierzone efekty.

 

Przyda Ci się:

  • biegła znajomość języka francuskiego
  • wytrwałość i determinacja, które pozwolą Ci bić rekordy sprzedażowe,
  • doświadczenie w sprzedaży telefonicznej i łatwość w nawiązywaniu relacji przez słuchawkę
  • nieszablonowe myślenie, które potrafisz przekuć na działanie, nawet wtedy gdy coś wydaje się być powtarzalne i oczywiste 🙂
  • duże poczucie humoru (z naszej strony możesz na to liczyć ;))

 


Brzmi dobrze?
W zespole spotkasz ludzi pełnych energii, otwartych na świat, zainteresowanych innymi kulturami i zwyczajami. Chcesz ich bliżej poznać? “APLIKUJ”

Alicja Berezowska-Oźóg

Hej! Jestem Alicja i odpowiadam za ten proces. Jeśli masz pytania skontaktuj się ze mną. Jeden z moich talentów to: Communication @CliftonStrengths™, dlatego z pewnością będzie nam się dobrze rozmawiało :)

HR Expert
skype: live:aberezowska_2
tel.: 71 733 3610