Aplikuj

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Wysoka, ul. Chabrowa

Cześć!

Chciałbyś się rozwijać u jednego z najlepszych pracodawców w Polsce? Zapraszamy Cię na pokład grupy Trans.eu – europejskiego lidera innowacyjnych rozwiązań IT dla biznesu.

Nieustanny rozwój jest wpisany w nasze DNA. Jest on możliwy dzięki pasji i zaangażowaniu naszych ludzi – ponad 500 osób w 11 krajach Europy. Razem chcemy zmieniać branżę transportową na lepsze. I robić to po mistrzowsku.

Jeżeli chcesz się spełniać w zgodzie ze swoimi talentami, wdrażać odważne pomysły w życie i mieć przy tym mnóstwo frajdy, dołącz do nas!

Dołączysz do:

Ekipy TransCards – pozytywnych, uśmiechniętych ludzi, którzy do wszystkiego co robią, podchodzą z pasją i zapałem. Sprzedajemy świetną usługę, która pomaga naszym klientom podnosić wartość swojej firmy i to nas nakręca. Każdy z nas ma przestrzeń na swobodne korzystanie z własnych umiejętności i tricków sprzedażowych, ale uwielbiamy się wzajemnie inspirować. Zdobywanie leadów ułatwiają nam liczne kampanie, wystarczy z nich tylko skorzystać 🙂

Zmierzysz się z:

  • bieżącą obsługą Klientów ze swojego koszyka poprzez telefon, mail oraz komunikator biznesowy
  • budowaniem pozytywnych i długotrwałych relacji z naszymi Klientami
  • wszystkim innym, co przyjdzie Ci do głowy, by osiągać zamierzone efekty 🙂

 

Przyda Ci się:

  • wytrwałość i determinacja, które pozwolą Ci bić rekordy sprzedażowe,
  • nastawienie na cel, ponieważ działamy w oparciu o wskaźniki efektywności
  • doświadczenie w obsłudze klienta i łatwość w nawiązywaniu relacji przez słuchawkę,
  • nieszablonowe myślenie, które potrafisz przekuć na działanie, nawet wtedy gdy coś  wydaje się być powtarzalne i oczywiste 🙂
  • duże poczucie humoru (z naszej strony możesz na to liczyć ;))

 

Brzmi dobrze? 

Nie możemy się Ciebie doczekać! Daj się poznać klikając przycisk “APLIKUJ”.

Hej! Jestem Karolina i odpowiadam za ten proces. Jeśli masz pytania skontaktuj się ze mną. Jeden z moich talentów to: WOO @CliftonStrengths™, dlatego gwarantuję, że będziesz czuł się swobodnie w moim towarzystwie :)

HR Expert
skype: live:kkokocinska
tel.: 71 733 3981