E-learning Expert

Wrocław, ul. Racławicka

Poznaj nas, międzynarodową firmę, lidera w dostarczaniu informatycznych rozwiązań biznesowych dla branży transportowej. Nasz sukces to wynik wiary w pełni rozwiniętą branżę TSL. Realizujemy tę wizję poprzez łączenie społeczności transportowej. To ogromne wyzwanie, dlatego potrzebujemy właśnie Ciebie – energetyczną osobę, która dołączy do jednej z naszych 10 spółek w Europie.

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • umiejętności doboru wartościowego materiału dydaktycznego
  • systematyzowania wiedzy pod kątem celów dydaktycznych
  • lekkości w redagowaniu tekstów edukacyjnych
  • znajomości trendów w e-learningu
  • podstawy andragogiki
  • minimum 2 lat doświadczenia (prowadzenie zajęć dydaktycznych, przygotowanie materiałów dydaktycznych lub przygotowanie kursów e-learningowych)

Mile widziane:

  • umiejętność wdrażania niekonwencjonalnych form e-learningu
  • kreatywność bez utartych granic
  • fascynacja możliwościami jakie daje e-learning
  • minimum 2 lata doświadczenia w przygotowaniu kursów e-learningowych
  • znajomość technik promowania cyfrowych form kształcenia

Zadania jakie na Ciebie czekają:

  • przygotowanie materiałów edukacyjnych do szkoleń e-learningowych
  • projektowanie interakcji dydaktycznych
  • monitorowanie procesu dydaktycznego
  • udoskonalanie procesu kształcenia oraz podnoszenie jakości dydaktycznej szkoleń
  • zarażanie potrzebą edukowania pracowników Trans’a
  • implementacja nowych narzędzi, przydatnych w procesie kształcenia

Pracując z nami możesz:

  • projektować zasoby e-learningowe korzystając z najnowszych aplikacji do tworzenia e-kontentu
  • uwolnić wszystkie zasoby kreatywności – nas nie ogranicza konkretne oprogramowanie, jedynie wyobraźnia 🙂
  • realizować program wspierania talentów
  • integrować się podczas śniadań firmowych
  • skorzystać w trakcie przerwy z masaży odciążających kręgosłup
  • doskonalić języki obce przy wsparciu pracodawcy
  • korzystać z firmowej biblioteką, która jest stale wzbogacana o nasze propozycje
  • korzystać z zajęć sportowych prowadzonych na terenie firmy i poza nią
  • otrzymać vouchery podarunkowe oraz bony świąteczne
  • korzystać z firmowego ośrodka wypoczynkowo-szkoleniowego.
  • korzystać z prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport Plus

Zainspirowany?

Przyszłość jest tworzona tutaj. Jeżeli chcesz decydować i budować świadomie swoją ścieżkę kariery, dołącz do naszego zespołu. Kliknij przycisk “APLIKUJ” i wyślij nam swoją aplikację.

Hej! Jestem Karolina i odpowiadam za ten proces. Jeśli masz jakiekolwiek pytania kontaktuj się ze mną. Możesz pisać maila, odezwać na skype lub zadzwonić.
Do zobaczenia na rozmowie :)

HR Expert
karolina.kokocinska@trans.eu
skype: live:kkokocinska
tel.: 71 733 3981